Štíme na korán a bijeme francúzskych čiernych študentov

Autor: Stanislav Barej | 20.2.2017 o 9:19 | Karma článku: 4,59 | Prečítané:  1091x

Normálne žasnem, kam až dospela táto informáciami presýtená spoločnosť. Namiesto toho, aby sa zdieľali nové objavy, veci ktoré nás posunú ako ľudstvo ďalej, do nových lepších časov, sa po internetoch zdieľajú hoaxy, nepravdy...

... klamstvá a propagandy. Je to na hnus. 
Neviem či je horšie, že sa to zdieľa, alebo to, že ľudia nie su schopní kriticky rozlišovať bludy. 

 

Milá Sheila, skús toto čo si urobila spraviť verejne na pódiu, kde by okolo teba stálo zopár slušných moslimských rodín. Áno, možno sa nedá súhlasiť s niektorými extrémistickými výkladmi islamu. Ale kritika a nesúhlas sa dá vyjadriť aj inak. Slušne a civilizovane. Vyšťať sa na korán, a s dalšími stranami si vytrieť ... No, ťažko sa na toto hľadajú slová. Ono by to bolo aj smiešne, kebyže sa v dnešných časoch plných nenávisti nenájde tak veľa ľudí, čo budú s týmto konaním súhlasiť. A to je tragédia. Takéto názory by mali byť na okraji. Ty asi nemáš priateľov moslimov. Keby to bola len provokácia, trolling kvôli lajkom, ešte sa to dá pochopiť.  Zaujať sa dá všelijak. Lenže toto je hlboká neúcta prajeniaca z nenávisti. Teraz trocha konšpiračne. Vo svete existujú skupiny, ktorým vyhovuje šíriť nenávisť medzi ľudmi. Najlepšie až tak, že po sebe začnú strielať, prípadne sa vraždiť. Veru zbrojárskym spoločnostiam potom ide zisk. Fakt nenávisť a netolerancia nie je cesta. Dlažobné kocky na kočíky s deťmi a ..... alaha. Miňko... Daj si kebab radšej. Ked si hladný, nie si to ty.

Neznášam rasistické keci o čistých Sloviänoch a podobne. Čistokrný môže byť pudel tak akurát. Černoch v lidli dostane na fóre a černoch v bare na Slovensku na papuľu. Nie my by sme mali vystúpiť z EU, oni by nás mala vykázať. Hlavne, že tu po lesoch behajú kadejaké polovojenské skupiny vyzbrojené poľovníkmi a zberateľmi zbraní. No veru cítim sa bezpečnejšie. Ono nie je tažké byť rasista. Najmä nie v blízkosti rómskych osád. 
Neprisposobiví, smradľaví, špinaví, fetujú, kradnú, olúpia a zabijú pre pár eur. No koho tam poslať. Sociálku? Policajtov? Hygienu? Učiteľov? Kto tým ľuďom ukáže ako žiť normálny život? Keď oni potrebujú pomoc. Potrbujú ľudskú pomoc. Nie peniaze, eurofondy...To berú organizácie, špekulanti. Ľudí treba. Kto tam pôjde? Kto pôjde do toho bordelu? Špina infekcie, žiadna čistota, smrad. Tam by som poslal zelené brigády. Nech im postavia vodovod. Buď budú v getách, alebo sa začlenia. Obdiv tým, ktoŕi tam idú. Možno stačí jeden učitel, ktorý môže zmeniť myslenie tej stratenej generácie, zlý pôvod, špeciálna škola - osobikta. Hotový život. Na Slovensku je ťažké byť cigánom. Radšej gadžo. Na Slovensku sa neriešia problémy. Len sa kradne a kradne. Teda nie žeby sa kradlo, iba sa to účtovne predraží. Made simple. A keď nie je z čoho kradnúť, tak sa zvýšia dane. Alebo ceny elektriny. Už sa zobudme konečne a budme ako Rumuni. Uau, už aj v Rumunsku sa ľudia vedia dovolať spravodlivosti. Tu nič. Skapal pes. A cesty sa nestavajú. V Prešove zápchy, na takých 10 rokov. Jediní na ktorých čakáme, sme my sami. Žiadny spasiteľ typu vodcu nás nespasí.

Za šírenie poplašnej nepravdivej správy do basy. Mozňo sa lǔdia potom naučia overovať si zdroje. Nič to, asi sa najem z prány, dám si šungit do vody. Kúpim si čarovny kameň mudrcov. Včera mali, predávaju po kilách, v akcivej cene. Hlavne diskutovať. Áno vecne a faktami, a bez hnevu a negatívnych emócii, aj keď to je niekedy ťažké. A najlepšie verejne. Taká doba, ľudia si nevážia informacie. Nevážia si pravdu. Ale keď bude najhoršie, tak sa prihlásim na motivačný seminár Martina Jakubca. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Fico vypovedal na prokuratúre v kauze vydierania Kisku

Kiska vypovedal na Národnej kriminálnej agentúre v marci.

Komentár Zuzany Kepplovej

Ani len netušíme, aký je to pocit starnúť v dnešnom svete

Akú starobu by ste si priali?


Už ste čítali?